A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy

"Superhot"

[Teksti i "Superhot" nga Noizy]

[Intro]
Jam i ftum dhe njeher si terrori nates
Noizy haha
Eh eh eh eh yeah OTR

[Verse 1]
Me fal,a bon me thon qe je super hot?
Dhe nese ska mundesi, une t'foli prape
T'lutna ec pak ma kadale se spo muj me vrap
Dhe nese s'don mu nal une t'ndal me zor
Hajde tash po lozim
Paske mendjen e madhe sikur me kon Noizy (ahaa)
Mu po m'bjen tencioni
Tut ndjek ty permas sikur po m'ik avjoni
M'thot: "Hej shok, paske sens humori"
I them po ciko ke t'drejt
Si ta deshironi
Si ta deshironi
Po ciko ke t'drejt
Si ta deshironi

[Chorus]
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky

[Verse 2]
Hey,a bon me thon se po dukesh sexy
Menyra se su ec, se si lun dukesh sexy
Edhe kur fol padyshim dukesh sexy
Se t'ngjova ma heret tu fol n'telefon me ex-in
Hi, une jam Rigelsi
Jetoj ne Durres sepse me pelqen deti
Kendoj dhe keng shum te bukura
Ca flet ti?
Biles me sa di un tash
Po m'thojn edhe mbreti
Ecim , ku na mbeti muhabeti?
Ti je qaq e omel sa ma shton diabetin (yep)
Edhe ky eshte realiteti
Se sapo t'pashe ty mu me humbi alfabeti
Une i shkreti, ku ku ca m'gjeti?
Si mi thon shokve qe ti m'ke bo per veti
A je ne veti? Ti vec po qesh ti?
A mos ndoshta une ty t'kam bo per veti?

[Chorus]
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky

[Bridge]
Nese do kisha fjale qe ty t'kisha pershkru
Do t'isha mek pa fol se s'di ca t'them ma shpejti
Nese do kishte di*ka ty me t'krahasu
Do ti mblidhja t'gjitha lulet qe jan rreth planetit
Oh my girl
You look like sugar sugar
Gyal you look like sugar sugar
You look like sugar sugar
Gyal you look like sugar sugar

[Chorus]
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky
A bon me t'thon qe je super hot?
Je shume ma ndryshe
Nga c'ka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds in the sky

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol