A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Hellbanianz

"S’e Ndrrojna Ekipin"

Stealth:
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni ma t mirin
My Shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni sna shihni
Na vina neper zona
Marrin cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real na se ndrrojna ekipin (x4)
Venin e lagim (x2)
Shqipe a don e kena ilacin
Pyte kan t dush HB ja ta japin
E bojm me ra shi merre mesazhin
Qe 32 Jena n detyr Jena na n kry
Jena aty (x2)
Shqipe cka doni na kena per ty
Skeni ju ven Skeni ju men
Tipa pa lidhje po folin demek
Na hije neper rruge
Jena na n rrug
Skilla do dalin e kini t sigurt
Zeeron do dalin ekipi u mbush
Thikat do dali do dalin dhe pushk
Shotin mere ngoj shqipe n gush
S boni ju me fol doni luft
Po doni me na mposht s ulem kurr
sh*ten si buk power...agen
Kena ma shum na power agen
Flaken ja qesim deri n refren
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni ma t mirin
My Shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni sna shihni
Na vina neper zona
Marrin cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real na se ndrrojna ekipin (x4)

Vinz:
Shqipe po nina ndo vene
Kur vina neper zona kto shqipe po tremen
Shqipe i kapim pa mene ulet xhami i shkrepim do sene
Shqipet po lupin per heker
Kur del seni para shqipja o leper
Shqipet spo folin per leket
Se shqipet e din stilin e jeteses
Rruges tu hustle per dite
S lypim telashe po i mbyllim me gisht
Luhet dy here
Seni bo drit
Ftyra cudit nuk e kan prit
Shqipe n rrug jena rrit
All of my shqipez probleme me t zit
Non of my shqipez nuk tremben per beef
Sherrin e lekun e pist shqipe e kena tradit
Ta ndrrojna pak stilin
Ta tallim pak rakin
Ku e keni ma t mirin
My Shqipez sja japim shancin
E dini ku jena
Ju thoni sna shihni
Na vina neper zona
Marrin cka dojna dhe ikim
Shqipe jena real na se ndrrojna ekipin (x4)

[REPROD. UZI]

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol