A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Flori Mumajesi

"Ku Gabum"

[Teksti i "Ku Gabum"]

[Verse 1]
Me pyet ku gabum
A thu se faj kam vetem une
Ne njoni tjetrin ne ndeshkum
Dhe pse jemi dasht shume jemi dasht
Me trupin mbeshtet ne mur
M'thoje brenda vetes te kam une
Ashtu gjithmone une kam me t'kujtu
Sa shume ne jemi dasht, ne jemi dasht

[Bridge]
Ti e di nuk mundem dot
Me t'pa me ni tjeter sot
Ma ke thene dhe ti njesoj
Do te dua sa jetoj

[Chorus]
S'di si t'ja boj me ty une
Me ty une, me ty une
Ti nuk me kupton
S'di si me ja bo me ty une
Me ty une, me ty une
Na ndan na bashkon
S'di si t'ja boj me ty une
Me ty une, me ty une
Ti nuk me kupton
S'di si me ja bo me ty une
Me ty une, me ty une
Na ndan na bashkon

[Verse 2]
Pa u pa, sa e veshtire per mu
Pa u pa, je ti qe na bashkon dhe na ndan
Ti thua se jam une, se jam un
Ti nuk fal, njesoj dhe une si ty, jo une nuk fal
Dhe pse gabimet ne i bojm te ndare
Te dy u pendum, ku gabum

[Bridge]
Ti e di nuk mundem dot
Me t'pa me ni tjeter sot
Ma ke thene dhe ti njesoj
Do te dua sa jetoj

[Chorus]
S'di si t'ja boj me ty une
Me ty une, me ty une
Ti nuk me kupton
S'di si me ja bo me ty une
Me ty une, me ty une
Na ndan na bashkon
S'di si t'ja boj me ty une
Me ty une, me ty une
Ti nuk me kupton
S'di si me ja bo me ty une
Me ty une, me ty une
Na ndan na bashkon

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol