A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Alban Skenderaj

"E ashper si gjithmone"

[Verse 1]
Te lutem rri me mua dhe pak me gjate
Dhe po me the te dua nuk ben mekat
E ashper si gjithmone
Perse me refuzon

Ti prej ndjenjes nuk bie
Ti e mban zemren ne hije

[Chorus]
E ashper si gjithmone
Eja nje here
Perse me refuzon
Edhe nje her (edhe nj here)

[Verse 2]
A do me doje ti ne gjunje si e marr
A do me doje ti me zemer te vrar
Dhe un e di qe ty te pelqen
Te shoh ne sy kur me genjen
Se ti mund te ishe nje tjeter
Do zgjidhja versionin e vejter

[Chorus] 3x
E ashper si gjithmone (e ashper si gjithmone)
Eja nje here (eja nje her)
Perse me refuzon (perse me refuzon)
Edhe nje here (edhe nj here)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol