A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

XXXTENTACION

"XXXTENTACION - Jocelyn Flores (Përkthim në Shqip)"

[Intro: Shiloh Dynasty]
Une te njoh shume mire, shume mire
Dua te them, une mund te bej cdo gje qe ai ben
Kam qene—

[Bridge: XXXTENTACION & Shiloh Dynasty]
E di qe ti je diku, diku
Kam qene i burgosur ne mendjen time, vajze, duke pritur
S'dua te pretendoj qe ne jemi di*ka, ne s'jemi asgje
Kam qene ngecur duke mendur per te, s'pres dot (Do jem duke ndjere)


[Verse: XXXTENTACION]
Jam ne dhimbje, dua te vendos 10 gjuajtje ne trurin tim
Kam luajtur mendsh per disa gjera, s'mund te ndryshoj
Vetevrases, ne te njejten kohe jam i urtë
Imagjinoje kete, ne krevat, me arrin nje telefonate
Goca me te cilen kaloje kohen vrau veten
Kjo ishte kete vere kur asnjeri nuk ndihmoi
Dhe qe atehere, plako, e urrej veten time
Dua ti jap fund, pesimist
Te gjithe duan te me shohin pa asnje vazo ku mund te shurros
Por ata kane qene entuziast per varrin qe gërmoj
Duke bere biseda per vendimet e mia te nxituara
Te pështira; ne te njejten kohe
Memoriet dalin ne siperfaqe ndermjet hardhive
Rreth xhaxhait tim qe luan me nje nyje litari
Stresi post-traumatik me shkaterroi
Kam qene i shkaterruar qe ato muaj kur ata me burgosen

[Chorus: XXXTENTACION & Shiloh Dynasty]
Do jem duke ndjere dhimbje
Do jem duke ndjere dhimbje vetem te qe te duroj
Dhe nuk ndihem njesoj, jam shume i mpirë
Do jem duke ndjere dhimbje
Do jem duke ndjere dhimbje vetem te qe te duroj
Dhe nuk ndihem njesoj, jam shume i mpirë

[Outro: Shiloh Dynasty]
Une te njoh shume mire (Une te njoh, vajze)
Dua te them, une mund te bej me mire sesa ai mundet
Kam qene—
Une te njoh shume mire

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol