A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu

"Më Lejo Të Të Dua"

[Teksti i "Më Lejo Të Të Dua"]

[Verse 1]
Ti vjen, vjen e shkon
Mbetet e njejte cdo gje
Asgje s'eshte e drejte
Shume qete fare prane me kalon
E mburrt as syte nuk mi con
Te flas ndersa ti vetem qesh
Me cmend ftyra jote si princeshe
Cdo hap qe e ben un te ndjek nga pas
Nga larg emrin ta therras

[Chorus]
Me lejo te te dua
Vetem ti je ajo
Qe e dua pran
Me beso
Me lejo te te dua
Cdo gjë un dot se bëj bëj
Lumturin me ty do ta mësoj

[Verse 2]
Se kam nje gje te qarte ende
Perse je keshtu si je
E qete dhe e ngurte sikur nje gur
Mes nesh gjithmone ekziston nje mur
Murin do ta thej
Dhe ty do te gjej
Gjithmone me ty n'zemer do flej
Perjet mua ti do te me kesh prane
Lejo kesaj rruge ti dal mbane

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


All lyrics are property and copyright of their owners. All lyrics provided for educational purposes and personal use only.
Copyright © 2017-2019 Lyrics.lol